BE ABLE TO HELP 2019

Data publikacji: 5 grudnia 2019

W okresie przedświątecznym kontynuowaliśmy zapoczątkowaną rok wcześniej akcję wsparcia lokalnej społeczności. Razem z naszymi pracownikami podarowaliśmy trochę uśmiechu i spełniliśmy marzenia kilkunastu podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Gdyni.

W jaki sposób? Kompleksowo wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy w nowe meble ich dom, by dzieci i młodzież mogli uczyć się, rozwijać i odpoczywać w komfortowych warunkach. W tym drugim etapie prac uczestniczyli pracownicy z różnych spółek GRUPY VECTOR, którzy własnoręcznie urządzali pokoje wychowanków. Dzięki temu wnętrza zyskały nowe oblicze, a na twarzach wychowanków widać było radość.

W drodze do zrównoważonego rozwoju

Chcąc mieć wpływ na otaczający nas ekosystem, coraz odważniej zaczynamy podążać drogą zrównoważonego rozwoju. Każda daleka podróż zaczyna się jednak od małych kroków. Pierwszy z nich stawiamy w kierunku promowania zachowań przyjaznych dla środowiska.

W ostatnich latach borykamy się z negatywnym trendem, jakim jest spadek populacji ptaków na świecie. Eksperci uważają, że przyczyną tej negatywnej tendencji są zmiany klimatyczne na naszej planecie, a także niszczenie naturalnych siedlisk. Nasi skrzydlaci przyjaciele potrzebowali wsparcia, dlatego wysłaliśmy naszym Klientom i Partnerom karmniki, aby mogli dokarmiać ptaki zimą, gdy mróz i śnieg utrudniają im znalezienie pożywienia.

Obejrzyj krótkie wideo podsumowujące nasze działania