BE ABLE TO HELP 2021: Wspieramy Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Data publikacji: 1 grudnia 2021

Jak co roku w okresie przedświątecznym, razem z pracownikami Grupy VECTOR, ruszyliśmy z pomocą, by wspierać dobro kiełkujące w naszym rodzimym mieście Gdyni.

W ciągu trzech ostatnich dni listopada malowaliśmy ściany i skręcaliśmy meble, aby odświeżyć lokal, który Miasto Gdynia przekazało Ośrodkowi Interwencji Kryzysowej. W placówce kilkunastu specjalistów, dzięki swojej dobrej woli i zaangażowaniu, ratuje i wspiera młodych ludzi w kryzysie psychicznym i emocjonalnym.

Razem możemy więcej!

Przedświąteczny okres to nie tylko radosne oczekiwanie spotkań z bliskimi czy gorączkowe przygotowania w towarzystwie migocących światełek i powietrza nasyconego zapachem cynamonu oraz cytrusów, dla nas to także czas niesienia pomocy.
Wnieśliśmy nieco światła i świeżości do pomieszczeń placówki, by podopiecznym było choć trochę raźniej, a pracującym z nimi psychologom umilić każdy dzień pracy.

Dbajcie o zdrowie psychiczne swoje i bliskich.

Naszą akcją pragniemy zwrócić uwagę na rosnący problem kryzysu związanego ze zdrowiem psychicznym, do którego przyczyniają się pęd technologiczny, stres, brak czasu i harmonii w życiu, co dodatkowo pogłębiło ostatnich kilkanaście pandemicznych miesięcy, ze stale towarzyszącymi uczuciami lęku, bezsilności i smutku.
Dlatego zachęcamy Ciebie, abyś dbał o swój komfort i zdrowie psychiczne. Zwolnij i pozwól sobie od czasu do czasu na odrobinę relaksu w tym świątecznym czasie.

A Wam Drodzy Klienci i Partnerzy Grupy VECTOR, z całego serca dziękujemy, ponieważ jesteście ważną częścią tej inicjatywy. To dzięki Waszemu wsparciu i zrozumieniu przekazu płynącego z akcji możemy po raz kolejny zamienić adresowane Wam pełne przepychu prezenty na dobre uczynki, a Wam wręczyć te niewielkie i symboliczne upominki, które niosą ideę i stanowią cegiełkę dla naszej charytatywnej akcji.

Z nami zmieniacie małą cząstkę świata na lepsze!